logo

logo

niedziela, 16 marca 2014

Dla twarzy ; )) .


Witam Was kochane ; *

Muszę przyznać ,że gdy się obudziłam i popatrzyłam za okno to się dosłownie załamałam widząc padający śnieg. Dobrze ,że teraz on nie pada i ,że czasami zza chmur wygląda do nas słoneczko. Jak u Was pogoda ? ; )


Maseczka przeciwtrądzikowa .


 


Od producenta :


Skład :


Moja opinia :

Producent pisze nam ,iż jest to maseczka jednorazowego użytku. Ja natomiast mam ją na dwa razy , bo jest jej dosyć sporo ; ) . Łatwo można ją wycisnąć do samego końca. Jej zapach jest delikatny, nie drażniący i nie jakiś specyficzny. 
Konsystencja : produkt nie jest rzadki ani gęsty. Mi osobiście przypomina mus. Oczyszcza, lekko zwęża pory co mnie zadowala. Po zastosowaniu jej nasza skóra jest , nawilżona i gładka. Maska ta zawiera kwas salicylowy ,który zapobiega rozmnażaniu się bakterii. Produkt dobrze się zmywa, nie ma z tym większego problemu. Od razu po umyciu można poczuć na twarzy taką tłustą warstwę. Nie jest to nic złego, poczekać aż się wchłonie lub wytrzeć ;) .Po dłuższym stosowaniu można zauważyć mniej czerwonych plan, wyprysków lub wągrów. Nie uczuliła mnie , nie wywołana jakiś podrażnień. Cały czas mam ją pod ręką . 
Znacie ten produkt ? ; )) .Subscribe to Our Blog Updates!
Share this article!

10 komentarzy:

 1. Miałam ją jeszcze w poprzedniej wersji i jakoś średnio się u mnie sprawdzała, ale może ta jest lepsza ;)
  U mnie cały czas pada deszcz :/

  OdpowiedzUsuń
 2. nie używałam... u mnie ciągle pada

  OdpowiedzUsuń
 3. muszę powiedzieć, że nigdy na nią nie zwróciłam uwagi ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie miałam ale z chęcią wypróbuję w przyszłości :)

  OdpowiedzUsuń
 5. no nie wierzę, chyba pierwszy raz znalazłam u kogoś innego na blogu swoją ulubioną maseczkę. ;) obserwuję i liczę na rewanż

  http://xiness.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. nie miałam jeszcze tej maseczki

  OdpowiedzUsuń
 7. miałam, również polecam, tylko nie wiem czy jeszcze jest w rossmanie bo ostatnio kupiłam kosmetyk 3 : 1 seria synergen, którego konsystencja przypominała własnie ta maseczke :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę na blogu oraz pozostawienie komentarza ;) . Proszę żeby nie pisać " Obserwujemy ? " , zawsze docieram do każdego bloga ;) .

Return to top of page
Powered By Blogger | Design by Genesis Awesome | Blogger Template by Lord HTML