logo

logo

poniedziałek, 8 września 2014

Higiena intymna + kosmetyczko-worek ;) .

Witam Was ; * .
Dzisiaj o higienie i o małym drobiazgu który mnie zachwycił wyglądem .


Chusteczki do higieny intymnej :Opinia : 

Używałam wielu produktów tego typu , wiadomo My kobiety musimy bardzo uważać na nasze okolice intymne . Większość nie zważa uwagi na produkty tego typu , i kończy się u nich na zwykłym żelu do kąpieli bądź mydle . Jestem osobą ciekawą , więc muszę przetestować wiele by stwierdzić który produkt okazał się tym najlepszym . Chusteczki są nieco inne od każdych . Wielkim plusem jest ich nawilżenie i to ile mogę leżeć w opakowaniu. Byłam przekonana ,że szybko wyschną , ale one mnie zaskoczyły pozytywnie ! . Cały czas są mokre , są takie jak za pierwszym razem . Ich zapach nie jest drażniący ani intensywny jest specyficzny taki hmm… ciężki do opisania .Jest on taki apteczny ,ale mi to nie przeszkadza ;)) . Bardzo jestem zadowolona z tych chusteczek , szkoda tylko ,że jest ich tylko 12 . Muszę także napisać ,że chusteczki sprawdziły się po depilacji pach bądź nóg . Sprawiły ,że te okolice po depilacji mnie nie piekły ; ) .


Informacje o produkcie :
Płyn do higieny intymnej :

Informacje :Opina :
Jest on w nietypowej niebieskiej butelce, którą dobrze trzymać w dłoni . Produkt posiada pompkę , która jest higieniczna , co jest wielkim plusem jak dla mnie ; ) . Jest on przezroczysty , co można zauważyć na zdjęciu . Jego zapach jest także apteczny i podobny do zapachu chusteczek . Muszę przyznać ,że w tym produkcie zapach jest bardziej wyczuwalny . Ten intensywniejszy zapach już powoli zaczyna mnie irytować, ale jakoś przeboleje . Nie powoduje podrażnień . I podkreślę to , iż produkt się nie pieni co mnie trochę zdziwiło . Produkt po rozsmarowaniu na dłoniach przypomina rzadki krem ( ciężkie do opisania ) . Pierwszy raz spotkałam się z takim produktem . Nie ma problemu z jego spłukaniem .
Zapraszam do strony internetowej :
http://www.zdrowieintymne.pl/

I to co mnie urzekło : 

Jest to woreczek , dla mnie robi za kosmetyczkę na wyjazdach i wypadach gdzieś poza dom . Świetnie się sprawdza, cały czas wrzucam tam kolorówkę . Woreczek jest pakowny , możemy wrzucić do niego najpotrzebniejsze rzeczy . Ma zamek , więc nic nam nie wypadnie . Kosmetyczko-woreczek jest śliski w dotyku . Najbardziej urzekły mnie te gwiazdki, księżyce , baranki na nim . Przypomina mi to czasy dzieciństwa . Worek jest świetny! Jak najbardziej polecam dla mam , ale nie tylko . 

Zapraszam do strony internetowej :
http://dudusie.com/

Miałyście coś w wyżej wymienionych rzeczy ? 
Znane są Wam firmy ;) ?Subscribe to Our Blog Updates!
Share this article!

4 komentarze:

  1. Nic nie miałam z tych produktów do higieny intymnej. Posiadam woreczek z Dudusie i też służy mi na przechowywanie drobiazgów, świetna sprawa ! )

    OdpowiedzUsuń
  2. ja lubię takie chusteczki , wygodne ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Lubię mieć przy sobie takie chusteczki, zwłaszcza w podróży :) Bardzo się przydają. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę na blogu oraz pozostawienie komentarza ;) . Proszę żeby nie pisać " Obserwujemy ? " , zawsze docieram do każdego bloga ;) .

Return to top of page
Powered By Blogger | Design by Genesis Awesome | Blogger Template by Lord HTML