logo

logo

piątek, 12 września 2014

Zestaw weekendowy ; )) .

NAUKA :

Lubicie karteczki ?. Lubicie uczyć się Angielskiego ?. Jeżeli tak to te są odpowiednie dla Was. Zestaw zawiera 1000 karteczek, CD z nagraniami słówek i zadań ze słuchu, przekładki etui + smycz GRATIS. Moim zadaniem jest do doskonała forma nauki , ponieważ możemy uczyć się wszędzie . Karteczki możemy zabrać nawet na wyjazd , nie są ciężkie tak jak książka . Wszystko z zestawu jest zrozumiałe i proste w użyciu . Jak widzicie nawet mamy przegródki „ do nauki , uczę się , powtarzam , umiem ” . Świetna sprawa dla każdego kto chce się uczyć , dla młodzieży , dzieci jak i dorosłych . Dobrze można się przygotować do egzaminu maturalnego . Zestaw kosztuje niecałe 60 zł . Za taką ilość rzeczy warto wydać te pieniądze . A jak Wy się uczycie skutecznie ? ;> Zapraszam Was do strony : http://www.compagnia-lingua.pl/ .
ROZRYWKA :

Masz problem ze swoją pociechą? Zniechęca go nauka ? Wymyśl coś kreatywnego i w postaci zabawy ,żeby nie było nudno , lecz wesoło . Planszówka świetna dla dużych jak i małych. W grę może grać 1-6 osób , więc może być zabawnie. Każdy może sprawdzić swoje siły . Nie ma to jak łączyć przyjemne z pożytecznym . Gra bardzo dobra na prezent dla młodszego rodzeństwa . Tą jak i inne gry możecie zobaczyć na stronie :http://www.aleplanszowki.pl/ WIECZÓR , IMPREZA :

Jest idealna , mała , możemy ją zabrać wszędzie w dodatku czarna , która pasuje do większości rzeczy . Możemy ją nosić w dłoni , ale także na pasku , jak kto woli . Jak dla mnie jest świetna . Można ja mieć na wesele , wyjście ze znajomymi bądź wyjście na dyskotekę . W sklepie : http://felice.pl/ znajdziecie bardzo dużo propozycji kopertówek jak i innych torebek . Każdy model jest wykonany w wielu kolorach. Zawsze znajdziemy coś dla siebie . W torebce mieszczą się najpotrzebniejsze rzeczy : telefon , kosmetyki i klucze . Jak dla mnie idealna . Polecam !. Znacie tą firmę , macie ich torebki ? :>.

Subscribe to Our Blog Updates!
Share this article!

4 komentarze:

 1. uwielbiam 'w karteczkach' :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś też sobie kupiłam fiszki do nauki Angielskiego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. fajna torebka, myślałam o zakupie fiszek, żeby szlifować słownictwo w wolnych chwilach

  OdpowiedzUsuń
 4. ja właśnie kurs na etutorze kupiłam i uczę się online :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę na blogu oraz pozostawienie komentarza ;) . Proszę żeby nie pisać " Obserwujemy ? " , zawsze docieram do każdego bloga ;) .

Return to top of page
Powered By Blogger | Design by Genesis Awesome | Blogger Template by Lord HTML