logo

logo

wtorek, 3 lutego 2015

Żel i olejek od RevitaLash Polska .

Cześć ;))

U mnie dzisiaj kolejny dzień pięknej pogody za oknem , słoneczko świeci. Człowiek aż inny , szkoda tylko , iż załapała mnie choroba ;( . Dzisiaj o próbkach od RevitaLash Polska.


Regenerujący żel do aktywnych mięśni .


Od producenta , składniki :


Moja opinia :

Produkt jak dla mnie jest wręcz genialny! Po treningu i nie tylko, świetnie działa na ból . Znajduję się w opakowaniu , jest go tam 3g . Jak dla mnie wystarcza to na dwa zużycia . Efekt czuć od razu po nałożeniu . Chłód i lekkie , przyjemne szczypanie . Przypomina krem , jego konsystencja jest idealna. Produkt nie jest rzadki , nie spływa z dłoni i także nie jest zbity . Dobrze jest go rozsmarować na brzuchu ; ) . Jego zapach jest przyjemny , nie drażniący , taki miętowy mi osobiście odpowiada . Efekt chłodzenia czuć przez jakiś czas ; )) . Jak dla mnie produkt godny polecenia ! .


Odżywczy i ujędrniający olejek do ciała .


Od producenta , składniki :Moja opinia :

Produkt znajduje się w opakowaniu , które jest zakręcane ;) . Olejek ma dziwny, ale przyjemny zapach , nie mocny i nie drażniący . W próbce jest go 12g , które wystarcza na co najmniej 2 użycia. Olejek , jest lekko lejisty co ułatwia nam rozprowadzenie go po ciele . Po kilku użyciach zauważyłam efekty lekkiego ujędrnienia , ale także opalenia , co mnie zaskoczyło . Moja skóra była opalona jak od słońca latem , bardzo mi się to spodobało , ponieważ nie należę do osób o ciemnej karnacji ; ) . Olejek jak najbardziej do polecenia . 


Jestem bardzo zadowolona z obu produktów , z pewnością do nich wrócę , pomimo ich cen.
Żadne z nich nie spowodował u mnie podrażnień i innych skutków ubocznych. 
Miałyście może te produkty , zastanawiałyście się nad ich kupnem ?Subscribe to Our Blog Updates!
Share this article!

13 komentarzy:

Dziękuję za wizytę na blogu oraz pozostawienie komentarza ;) . Proszę żeby nie pisać " Obserwujemy ? " , zawsze docieram do każdego bloga ;) .

Return to top of page
Powered By Blogger | Design by Genesis Awesome | Blogger Template by Lord HTML